Dostawa

i Zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są za pośrednictwem międzynarodowej firmy kurierskiej DPD group oraz Poczty polskiej.

Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja złożonego zamówienia przebiegła sprawnie, a zakupiony produkt jak najszybciej został dostarczony.

Wszystkie przesyłki wysyłane kurierem DPD group są ubezpieczane przez WomenSchoes w czasie transportu do kwoty 1000,00 zł. Ubezpieczenie trwa dopóki przesyłka nie zostanie dostarczona, dlatego przy odbiorze przesyłki wymagany jest podpis osoby odbierającej. Odpowiedzialność ubezpieczeniowa kończy się w momencie gdy dostarczany towar jest przekazywany odbiorcy.

Jeżeli chcesz ubezpieczyć przesyłkę do wyższej kwoty, skontaktuj się z nami.

Z powodu ograniczeń przewozowych, nie jesteśmy w stanie wysyłać zamówień do skrytek pocztowych. Zaleca się zapewnienie odpowiedniego adresu wysyłkowego, gdzie możemy uzyskać podpis odbiorcy przy odbiorze przesyłki.


KOSZT I CZAS DOSTAWY

Ceny dostaw różnią się w zależności od miejsca przeznaczenia wysyłki.
Czas dostawy liczony jest od momentu wysyłki zamówienia, a nie od daty jego złożenia.

Chorwacja, Grecja, Irlandia, Hiszpania, Portugalia

zakup powyżej 300,00 PLN

138,00 PLN

122,00 PLN

4-7 dni

Bułgaria, Finlandia, Francja, Włochy, Romania, Słowenia, Szwecja, Wielka Brytania

zakup powyżej 300,00 PLN

98,00 PLN

82,00 PLN

3-5 dni

Austria, Belgia, Dania, Estonia, Holandia, Luksemburg, Węgry

zakup powyżej 300,00 PLN

63,00 PLN

47,00 PLN

3-4 dni

Czechy, Litwa, Łotwa, Niemcy, Słowacja

zakup powyżej 300,00 PLN

63,00 PLN

47,00 PLN

2-3 dni

Polska

Darmowa dostawa i zwrot zakup powyżej 300,00 PLN

16,00 PLN

0,00 PLN

1-2 dni

Gdy zamówienie zostanie wysłane, wyślemy Ci wiadomość z potwierdzeniem zawierającym numer przesyłki, dzięki któremu będzie można na stronie firmy kurierskiej śledzić etap dostawy.

dpd


ZWROT PRODUKTU

Masz prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia odbioru przesyłki. Zwrot musi zawierać oświadczenie w formie pisemnej, informujące o odstąpieniu od umowy kupna. W tym celu możesz wypełnić gotowy formularz na naszej stronie FORMULARZ ZWROTU lub napisać oświadczenie odręcznie. Jeżeli skorzystasz z naszego gotowego formularza, wypełnij go i postępuj zgodnie z instrukcjami.

WomenShoes nie zwraca kosztów dostawy, jeżeli towary są odesłane później niż 14 dni kalendarzowych od dnia pisemnego powiadomienia o odstąpieniu od sprzedaży.

Jeżeli chcesz skorzystać w opcji darmowego zwrotu (opcja dostępna tylko w przypadku gdy taka forma została wybrana przy składaniu zamówienia) ? skontaktuj się z nami, abyśmy mogli wygenerować dla Ciebie list przewozowy i umówić kuriera na odbiór przesyłki.

WomenShoes nie przyjmuje zwrotów dla towarów, które zostały zużyte, posiadają uszkodzenia lub jeśli elementy tagi producenta zostały usunięte. Towary zwracane zabrudzone lub uszkodzone, po zużyciu, nie mogą zostać przyjęte do zwrotu lub wymiany, dlatego też stosuj się do następujących zasad:

? Zamówione buty wypróbuj na początek na dywanie i przechowuj w ochronnych workach w których zostały dostarczone, dopóki nie jesteś pewna, że chcesz zachować buty..
? Oryginalne pudełko jest uważane za część produktu. Zwrot butów bez pudełka będzie niekompletne i zwracany produkt może zostać odesłany z powrotem do klienta.

Należy pamiętać, że należności celne i podatki w międzynarodowej sprzedaży nie są zwracane w przypadku przesyłek spoza Wspólnoty Europejskiej (UE). Jeśli znajdujesz się poza UE będziesz zobowiązany do zapłaty dodatkowych podatków i ceł.


WYMIANA PRODUKTU

Masz prawo do dokonania wymiany produktu na inny w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia odbioru przesyłki. Wymiana musi zawierać oświadczenie w formie pisemnej, informujące o chęci wymiany produktu na inny. Zanim to jednak zrobisz, upewnij się, czy produkt na który chcesz dokonać wymiany jest dostępny ? skontaktuj się z nami, abyśmy mogli mogli dokonać rezerwacji.

W celu dokonania wymiany, wypełnij na naszej stronie FORMULARZ WYMIANY  i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Produkty powinny zostać zwrócone nowe, nieużywane wraz z dołączonymi dodatkami ( fleki, opakowania ochronne i inne). Ponadto buty powinny być zwracane w oryginalnym, nieuszkodzonym pudełku po butach, ponieważ jest uważany za część produktu. WomenShoes nie przyjmuje zwrotów dla towarów, które zostały zużyte, posiadają uszkodzenia lub jeśli elementy tagi producenta zostały usunięte. Towary zwracane zabrudzone lub uszkodzone, po zużyciu, nie mogą zostać przyjęte do zwrotu lub wymiany, dlatego też stosuj się do następujących zasad:

? Zamówione buty wypróbuj na początek na dywanie i przechowuj w ochronnych workach w których zostały dostarczone, dopóki nie jesteś pewna, że chcesz zachować buty..
? Oryginalne pudełko jest uważane za część produktu. Zwrot butów bez pudełka będzie niekompletne i zwracany produkt może zostać odesłany z powrotem do klienta.

Jeśli znajdujesz się poza UE będziesz zobowiązany do zapłaty dodatkowych podatków i ceł.