Formy

płatności

przelew_mini

PRZELEW TRADYCYJNY – PRZEDPŁATA

W przypadku płatności z góry, zamówienie zostanie przetworzone po otrzymaniu płatności. Proszę w tytule płatności podać numer zamówienia. Jeżeli zamówień jest kilka, należy zawsze podać oddzielnie numery dla poszczególnych zamówień.

W zależności od banku, księgowanie płatności może potrwać od dwóch do czterech dni roboczych. Zamówione towary pozostają do momentu otrzymania płatności (maksymalnie do siedmiu dni) zarezerwowane dla Ciebie.

Jeśli wrócisz jeden lub więcej artykułów, odpowiednia wartość towarów zostanie zwrócona na rachunek bankowy, z którego był dokonany przelew.

Wybierz

JEŚLI CHCESZ SAMODZIELNIE ZLECIĆ PRZELEW W BANKU

DANE BANKOWE DLA POLECENIA PRZELEWU:

Odbiorca: INDIGOgroup,
Ul. Kościelna 44, 98-200 Sieradz, Polska
MBank: 88 1140 2004 0000 3402 8110 2643

Wybierz

JEŚLI NIE CHCESZ PŁACIĆ PRZEZ INTERNET A ZALEŻY CI NA CZASIE

pobranie_mini

POBRANIE – PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Płatność w chwili odbioru zamówienia ? gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.

Przy wyborze tego sposobu zapłaty, zarówno za koszt przesyłki, jak i również za wartość zamówienia, zapłacą Państwo przy odbiorze kurierowi. Zamówienie zostanie dostarczone pod podany adres i pobrana zostanie należna kwota całkowita.

W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem, pozostawi awizo do odbioru przesyłki w najbliższym Punkcie Obsługi Klienta. Kurier wcześniej jednak spróbuje kilkukrotnie doręczyć przesyłkę.


SZYBKIE PRZELEWY I PŁATNOŚCI I KARTĄ KREDYTOWĄ

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Serwis umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.pl.

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Lista banków obsługiwanych przez serwis Przelewy24.pl

Możesz zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA jak i MASTER CARD. W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Wybierz

JEŚLI CHCESZ SKORZYSTAĆ Z PLATFORMY PŁATNICZEJ LUB ZAPŁACIĆ KARTĄ KREDYTOWĄ