Formularz

zwrotu Allegro

  Dane zwracającego (wszystkie pola wymagane)

  Imię i nazwisko

  Adres

  Kod pocztowy

  Miasto

  Telefon kontaktowy

  Adres email


  Dane produktu (wszystkie pola wymagane)

  Rodzaj zwracanego produktu

  Kod zwracanego produktu (model lub nazwa)

  Kolor

  Rozmiar zwracanego produktu

  Ilość

  Wartość zwracanego produktu

  Data zakupu (format: DD.MM.RRRR)

  Numer paragonu lub zamówienia

  Zakup był z opcją darmowego zwrotu?

  - tak kurier DPD- tak paczkomaty InPost- nie

  Podaj datę kiedy kurier ma odebrać zwracany produkt (jeżeli zaznaczono - TAK kurier DPD)
  (format: DD.MM.RRRR)

  Numer konta bankowego do zwrotu

  Uwagi

  Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

  Potwierdź wysłanie wiadomości (proszę odpowiedź słowną tak lub nie)

  Robiąc zakupy w sklepie internetowym WomenShoes na Allegro masz prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. 14-dniowy termin do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od dnia dostarczenia produktu przez firmę kurierską (obcięcia produktu w posiadanie).

  Aby dokonać zwrotu i odstąpienia od umowy, należy wypełnić formularz znajdujący się obok.

  Po przesłaniu formularza zostanie automatycznie wygenerowany mail z Formularzem Zwrotu. Oryginał formularza otrzymasz na adres e-mail podany w Formularzu Zwrotu z kopią do WomenShoes. Wydrukuj ten mail i dołącz do zwracanego produktu. Jeżeli nie możesz wydrukować tego maila, dołącz do reklamowanego produktu kartkę z imieniem i nazwiskiem, abyśmy mogli zidentyfikować Twój zwrot.

  Korzystanie z formularza nie jest obowiązkowe. Możesz zgłoszenie zwrotu napisać odręcznie lub za pomocą innego dostępnego formularza. Ważne, aby takie zgłoszenie zawierało wszystkie wymagane informacje, takie jak:

  • imię i nazwisko,
  • adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej (adres e-mail), na który ma zostać wysłana odpowiedź na zgłoszenie zwrotu,
  • kontaktowy numer telefonu,
  • datę nabycia towaru,
  • rodzaj zwracanego towaru,
  • numer konta bankowego (jeżeli było płacone przelewem)

  Przygotowanie produktu do wysyłki
  Zwracany produkt powinien być czysty i suchy, odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem w transporcie. Prosimy o nieoklejanie bezpośrednio oryginalnego pudełka taśmą klejącą. Pudełko jest traktowane jako część produktu. Za uszkodzenia powstałe w transporcie odpowiada wysyłający.

  Przygotowaną przesyłkę należy wysłać na adres:
  “WomenShoes” – INDIGOgroup, ul. Kościelna 44, 98-200 Sieradz
  Telefon dla kuriera: 605 245 538
  NIE PRZYJMUJEMY PRZESYŁEK ZA POBRANIEM

  Koszt zwrotu produktów, ponosi zwracający. (chyba, że korzystamy z darmowego zwrotu).

  Jeżeli przy zakupie wybrana została opcja darmowego zwrotu kurier DPD, to po otrzymaniu wypełnionego Formularza Zwrotu, zamówimy dla Ciebie kuriera, który stawi się po odbiór przesyłki we wskazanym dniu. Kurier będzie miał ze sobą przygotowaną etykietę adresową i potwierdzi nadanie przesyłki.

  Jeżeli Twoja opcja darmowego zwrotu obejmuje paczkomaty InPost – Zwrotu przesyłki możesz dokonać jedynie we wskazanych przez InPost Punktach Obsługi Klienta InPost. Aby odesłać przedmiot przejdź do swojego konta Allegro a następnie wejdź do zakładki Przesyłki i kliknij zwrot produktu przy przedmiocie, który chcesz oddać. Dostaniesz SMS z kodem zwrotu. Jednocześnie poinformuj sprzedającego o zamiarze odesłania przedmiotu. Przygotuj przesyłkę. Adres zwrotu nie będzie Ci potrzebny. Wystarczy, że użyjesz kodu zwrotu, który otrzymasz w wiadomości SMS. Więcej informacji przeczytasz tutaj

  Zwrot należności za zwracany produkt
  Zwrotu płatności dokonamy niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy zwracany produkt. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że została wyrażona zgoda na inny sposób zwrotu.