Wyświetlanie wszystkich wyników: 2


Klapki kontra styl

Pierwszym skojarzeniem odnośnie słowa „klapki” rzadko jest słowo „moda”. Nic dziwnego, skoro w społeczeństwie buty te kojarzą się przede wszystkim z mało stylowymi klapkami Kubota lub popularnymi „Crocsami”. Coraz popularniejsze stają się za to klapki na słupku czy koturnie. Projektanci mody, w swoich wakacyjnych stylizacjach, sięgają nawet po klapki na szpilkach. To połączenie może wydawać się mało modne, jednak celebrytki coraz chętniej sięgają po tak odważne rozwiązania. Do takiego rodzaju obuwia warto założyć szerokie, długie spodnie lub luźną spódnicę. Nada to nam swobodny i atrakcyjny wygląd w sam raz na wakacyjny wyjazd. Jeśli interesuje Cię coś bardziej eleganckiego – pomyśl o sprawdzeniu naszej kolekcji eleganckich klapek.


Płaskie klapki

Rosnąca popularność klapek na obcasie Nie znaczy, że powinniśmy unikać ich klasycznej, płaskiej wersji. Buty bez obcasa są idealnym wyborem jeśli czeka nas dzień na plaży czy basenie. Spowodują one, że nasz krok będzie pewniejszy, a to okazuje się bardzo istotne, gdy zamiast twardego chodnika mamy śliskie kafelki czy piasek. Płaskie klapki są również bardzo dobrym wyborem na co dzień i do domu. Ich zakładanie i zdejmowanie nie zajmuje dużo czasu, co jest szczególnie przydatne, gdy krzątamy się między domem i ogrodem. Ich budowa pozwala na ogromny komfort w upalnych miesiącach – stopa niemal przy każdym kroku jest wentylowana. Nawet najdelikatniejszy powiew wiatru jest zbawienny, gdy na dworze grzeje słońce. Podobnym do klapek obuwiem są japonki, chętniej wybierane na plażę, niż na wakacyjne spacery. Spełniają one to samo zadanie, jednak różnią się nieco budową.

Barwa w przypadku tego rodzaju buta nie jest czymś, czym powinniśmy sobie zaprzątać głowę. Możemy zaszaleć, wybierając limonkową zieleń czy jaskrawy róż – ważne, żeby było wygodnie.