Wyświetlanie wszystkich wyników: 4


Jak nosić kozaki?

Kozaki do połowy uda są obecnie bardzo modne, jednak ze względu na swój krój problemem może być dobranie do nich odpowiednich elementów ubioru. Warto zwrócić uwagę, że długie kozaki wyeksponują i optycznie wydłużą nasze nogi. Stawiając na tak charakterystyczny element ubioru, nie powinniśmy dodatkowo zakładać obcisłej koszulki z głębokim dekoltem czy bardzo krótkiej sukienki.

Długie kozaki sprawdzą się również do spodni. Przy wyborze tej opcji należy zwrócić uwagę na to, by spodnie były jak najbardziej dopasowane do ciała. Dobrym pomysłem będzie założenie obcisłych rurek w kolorze dopasowanym do buta. Szerokie spodnie zdecydowanie nie będą dobrym pomysłem, chyba że zamiast kozaków zdecydujemy się na zimowe botki. Jeśli do obcisłych rurek na górę założymy sweter lub bluzkę, która nie zakrywa bioder – doda nam to kilka centymetrów wzrostu. Zamiast rurek możesz założyć również legginsy – wtedy całość uzupełnij luźnym sweterkiem lub krótką kurtką.


Dokąd nie chodzić w kozakach?

Częstym błędem popełnianym przez kobiety jest zakładanie kozaków do pracy. To zdecydowanie nie najlepszy pomysł, zwłaszcza gdy pracujemy w poważnym miejscu, takim jak korporacja czy urząd. Na oficjalne spotkania również lepiej wybrać coś innego, na przykład czółenka lub botki.

Kiedy natomiast można założyć kozaki? Jeśli wychodzisz na randkę, spotkanie z przyjaciółmi czy zakupy – kozaki będą odpowiednią opcją. Optyczne wydłużenie nóg na pewno zwróci uwagę innych, a dodatkowo będzie Ci wygodnie i ciepło.